  • Y0054119K703T29L
Y0054119K703T29L
advertisement
Manufacturer No:
Y0054119K703T29L
HK JDW NO:
890-Y0054119K703T29L
Description:
119.703kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y0054119K703T29L
  • Package / Case
    Axial
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.260Diax0.750L 6.60mmx19.05mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    119.703kOhms
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W