  • Y002480K0000F9L
Y002480K0000F9L
advertisement
Manufacturer No:
Y002480K0000F9L
HK JDW NO:
890-Y002480K0000F9L
Description:
80kOhms, 0.3W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y002480K0000F9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.415Lx0.162W 10.54mmx4.11mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    80kOhms
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Height Seated (Max)
    0.450 11.43mm