  • Y00144K17000B9L
Y00144K17000B9L
advertisement
Manufacturer No:
Y00144K17000B9L
HK JDW NO:
890-Y00144K17000B9L
Description:
4.17kOhms, 0.2W 1/5W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y00144K17000B9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.120Diax0.270L 3.05mmx6.86mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    4.17kOhms
  • Power (Watts)
    0.2W 1/5W