  • XUP736161.13AJU6I
XUP736161.13AJU6I
advertisement
Manufacturer No:
XUP736161.13AJU6I
HK JDW NO:
378-XUP736161.13AJU6I
Step5Bar-code shipping tag
XUP736161.13AJU6I
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm