  • XUP735156.25BJU6I
XUP735156.25BJU6I
advertisement
Manufacturer No:
XUP735156.25BJU6I
HK JDW NO:
378-XUP735156.25BJU6I
Step5Bar-code shipping tag
XUP735156.25BJU6I
  • Mount
    Standard
  • Frequency
    156.25MHz
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm