  • XUP720155.520JU6X
XUP720155.520JU6X
advertisement
Manufacturer No:
XUP720155.520JU6X
HK JDW NO:
378-XUP720155.520JU6X
Package:
CLCC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XUP720155.520JU6X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    LVPECL
  • Supply Current-Max
    112mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm