  • XUP530212.500JS6X
XUP530212.500JS6X
advertisement
Manufacturer No:
XUP530212.500JS6X
HK JDW NO:
378-XUP530212.500JS6X
Package:
CLCC
Datasheet:
XUP530212.500JS6X
Step5Bar-code shipping tag
XUP530212.500JS6X
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    212.5MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Supply Current-Max
    128mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm