  • XUP520300.000JS6X
XUP520300.000JS6X
advertisement
Manufacturer No:
XUP520300.000JS6X
HK JDW NO:
378-XUP520300.000JS6X
Package:
CLCC
Datasheet:
XUP520300.000JS6X
Step5Bar-code shipping tag
XUP520300.000JS6X
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency Stability
    100%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    300MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Supply Current-Max
    112mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Operating Frequency-Min
    0.75MHz
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm