  • XUP516106.250JS6I
XUP516106.250JS6I
advertisement
Manufacturer No:
XUP516106.250JS6I
HK JDW NO:
378-XUP516106.250JS6I
Step5Bar-code shipping tag
XUP516106.250JS6I
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    106.25MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Power Supplies
    1.8V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Supply Current-Max
    90mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm