  • XUN526200.000JS6I8
XUN526200.000JS6I8
advertisement
Manufacturer No:
XUN526200.000JS6I8
HK JDW NO:
378-XUN526200.000JS6I8
Step5Bar-code shipping tag
XUN526200.000JS6I8
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency Stability
    25%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    200MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Supply Current-Max
    102mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm