  • XUN515125.000JS6I8
XUN515125.000JS6I8
advertisement
Manufacturer No:
XUN515125.000JS6I8
HK JDW NO:
378-XUN515125.000JS6I8
Step5Bar-code shipping tag
XUN515125.000JS6I8
    Select All
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Power Supplies
    1.8V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Output Load
    50 OHM
  • Frequency Adjustment-Mechanical
    NO
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Package / Case
    CLCC
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Supply Voltage
    1.8V