  • XUL738155.520JU6X8
XUL738155.520JU6X8
advertisement
Manufacturer No:
XUL738155.520JU6X8
HK JDW NO:
378-XUL738155.520JU6X8
Step5Bar-code shipping tag
XUL738155.520JU6X8
    6
  • JESD-609 Code
    e4
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TR
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Rise Time-Max
    0.38ns
  • Fall Time-Max
    0.38ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    LVDS
  • Supply Current-Max
    97mA
  • Output Load
    100 OHM
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm