  • XUL536125.000JS6X8
XUL536125.000JS6X8
advertisement
Manufacturer No:
XUL536125.000JS6X8
HK JDW NO:
378-XUL536125.000JS6X8
Step5Bar-code shipping tag
XUL536125.000JS6X8
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Pin Count
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Supply Current-Max
    97mA
  • Output Load
    100 OHM
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm