  • XUL515125.000JS6X
XUL515125.000JS6X
advertisement
Manufacturer No:
XUL515125.000JS6X
HK JDW NO:
378-XUL515125.000JS6X
Step5Bar-code shipping tag
XUL515125.000JS6X
  • Output Load
    100 OHM
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Lead Free
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    125MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    125MHz
    0.315ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Power Supplies
    1.8V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V