  • XS500-24N-007
XS500-24N-007
advertisement
Manufacturer No:
XS500-24N-007
HK JDW NO:
283-XS500-24N-007
Quantity:
In Stock : 16914
Step5Bar-code shipping tag
XS500-24N-007
  • Operating Temperature
    -40°C~70°C With Derating
  • Series
    Xsolo (500W)
  • Size / Dimension
    9.33Lx5.04W x 1.54 H 237.0mmx128.0mmx39.1mm
  • Power (Watts)
    504W
  • Voltage - Isolation
    4kV
  • Voltage - Output 1
    24V
  • Current - Output (Max)
    21A
  • Voltage - Input
    85V~264VAC 120V~380VDC