  • XLP736156.250JU6I
XLP736156.250JU6I
advertisement
Manufacturer No:
XLP736156.250JU6I
HK JDW NO:
378-XLP736156.250JU6I
Package:
CLCC
Step5Bar-code shipping tag
XLP736156.250JU6I
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    6
  • JESD-609 Code
    e4
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Additional Feature
    ENABLE/DISABLE FUNCTION; COMPLEMENTARY OUTPUT; TAPE
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    156.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Supply Current-Max
    120mA
  • Output Load
    50 OHM
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm