  • XLP725125.000000X
XLP725125.000000X
advertisement
Manufacturer No:
XLP725125.000000X
HK JDW NO:
378-XLP725125.000000X
Step5Bar-code shipping tag
XLP725125.000000X
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Oscillator Type
    LVPECL
  • Output Load
    50 OHM