  • XLP720125.000JU6X
XLP720125.000JU6X
advertisement
Manufacturer No:
XLP720125.000JU6X
HK JDW NO:
378-XLP720125.000JU6X
Package:
CLCC
Datasheet:
XLP720125.000JU6X
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XLP720125.000JU6X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    125MHz
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Supply Current-Max
    72mA
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm