  • XLP536125.000JS6I8
XLP536125.000JS6I8
advertisement
Manufacturer No:
XLP536125.000JS6I8
HK JDW NO:
378-XLP536125.000JS6I8
Step5Bar-code shipping tag
XLP536125.000JS6I8
    6
  • Pbfree Code
    yes
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    125MHz
  • Pin Count
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    125MHz
  • Power Supplies
    3.3V
  • Supply Current-Max
    120mA
  • Length
    5mm
  • Width
    3.2mm
  • Thickness
    1.1mm