  • XLP535106.250000I
XLP535106.250000I
advertisement
Manufacturer No:
XLP535106.250000I
HK JDW NO:
378-XLP535106.250000I
Step5Bar-code shipping tag
XLP535106.250000I
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency Stability
    50%
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.1mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.465V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    3.135V
  • Oscillator Type
    LVPECL
  • Output Load
    50 OHM