  • XLL738312.500JU6X
XLL738312.500JU6X
advertisement
Manufacturer No:
XLL738312.500JU6X
HK JDW NO:
378-XLL738312.500JU6X
Package:
CLCC
Step5Bar-code shipping tag
XLL738312.500JU6X
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    6
  • Frequency
    312.5MHz
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm