  • XLL726155.520JU6I
XLL726155.520JU6I
advertisement
Manufacturer No:
XLL726155.520JU6I
HK JDW NO:
378-XLL726155.520JU6I
Step5Bar-code shipping tag
XLL726155.520JU6I
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Length
    7mm
  • Width
    5mm
  • Thickness
    1.3mm