  • XLL325155.520JX6I8
XLL325155.520JX6I8
advertisement
Manufacturer No:
XLL325155.520JX6I8
HK JDW NO:
378-XLL325155.520JX6I8
Package:
CLCC
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XLL325155.520JX6I8
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Standard
  • Package / Case
    CLCC
  • Number of Pins
    6
  • Number of Terminations
    6
  • ECCN Code
    EAR99
  • HTS Code
  • Subcategory
    Other Oscillators
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm