  • XLL320400.000JX6X
XLL320400.000JX6X
advertisement
Manufacturer No:
XLL320400.000JX6X
HK JDW NO:
378-XLL320400.000JX6X
Step5Bar-code shipping tag
XLL320400.000JX6X
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    400MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Temperature (Min)
    -20°C
  • Operating Frequency
    400MHz
  • Power Supplies
    2.5V
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm