  • XLH735044.736000X
XLH735044.736000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH735044.736000X
HK JDW NO:
668-XLH735044.736000X
Datasheet:
XLH735044.736000X
Step5Bar-code shipping tag
XLH735044.736000X
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    44.736MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm