  • XLH730019.660600X
XLH730019.660600X
advertisement
Manufacturer No:
XLH730019.660600X
HK JDW NO:
668-XLH730019.660600X
Datasheet:
XLH730019.660600X
Step5Bar-code shipping tag
XLH730019.660600X
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.295Lx0.205W 7.50mmx5.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    19.6606MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm