  • XLH335074.175800I
XLH335074.175800I
advertisement
Manufacturer No:
XLH335074.175800I
HK JDW NO:
668-XLH335074.175800I
Datasheet:
XLH335074.175800I
Step5Bar-code shipping tag
XLH335074.175800I
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.130Lx0.102W 3.30mmx2.60mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    74.1758MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    47mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm