  • XLH335012.800000X
XLH335012.800000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH335012.800000X
HK JDW NO:
668-XLH335012.800000X
Datasheet:
XLH335012.800000X
Step5Bar-code shipping tag
XLH335012.800000X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.130Lx0.102W 3.30mmx2.60mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    12.8MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm