  • XLH330062.400000X
XLH330062.400000X
advertisement
Manufacturer No:
XLH330062.400000X
HK JDW NO:
668-XLH330062.400000X
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
XLH330062.400000X
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XLH330062.400000X
  • Series
    XPRESSO™ FXO-HC33
  • Size / Dimension
    0.130Lx0.102W 3.30mmx2.60mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    62.4MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    HCMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    47mA
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C