  • XLG-75-12-A
XLG-75-12-A
advertisement
Manufacturer No:
XLG-75-12-A
HK JDW NO:
495-XLG-75-12-A
Package:
Datasheet:
XLG-75-12-A
Description:
Quantity:
In Stock : 67
Step5Bar-code shipping tag
XLG-75-12-A
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    XLG-75 (75W)
  • Size / Dimension
    4.92Lx2.48W x 1.26 H 125.0mmx63.0mmx32.0mm
  • Power (Watts)
    60W
  • Efficiency
    89%
  • Voltage - Isolation
    4.2kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    100VAC
  • Current - Output (Max)
    5A
  • Voltage - Output
    12V