  • XLG-200-H-A
XLG-200-H-A
advertisement
Manufacturer No:
XLG-200-H-A
HK JDW NO:
495-XLG-200-H-A
Package:
Datasheet:
XLG-200-H-A
Description:
Quantity:
In Stock : 193
Step5Bar-code shipping tag
XLG-200-H-A
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    XLG-200 (200W)
  • Size / Dimension
    6.89Lx2.48W x 1.40 H 175.0mmx63.0mmx35.5mm
  • Power (Watts)
    200W
  • Efficiency
    93%
  • Voltage - Isolation
    4.2kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    100VAC
  • Current - Output (Max)
    3.5A
  • Voltage - Output
    27V~56V