  • XLG-150-H-AB
XLG-150-H-AB
advertisement
Manufacturer No:
XLG-150-H-AB
HK JDW NO:
495-XLG-150-H-AB
Package:
Datasheet:
XLG-150-H-AB
Description:
Quantity:
In Stock : 284
Step5Bar-code shipping tag
XLG-150-H-AB
  • Operating Temperature
    -40°C~90°C
  • Series
    XLG-150 (150W)
  • Size / Dimension
    6.14Lx2.48W x 1.40 H 156.0mmx63.0mmx35.5mm
  • Power (Watts)
    150W
  • Efficiency
    92%
  • Voltage - Isolation
    4.2kV
  • Voltage - Input (Max)
    305VAC
  • Voltage - Input (Min)
    100VAC
  • Current - Output (Max)
    2.8A
  • Voltage - Output
    27V~56V