  • XC6127N43ENR-G
XC6127N43ENR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6127N43ENR-G
HK JDW NO:
817-XC6127N43ENR-G
Package:
Datasheet:
XC6127N43ENR-G
Description:
1V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 11900
Step5Bar-code shipping tag
XC6127N43ENR-G
  • JESD-609 Code
    e3
  • Number of Terminations
    4
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 4.3V
  • Supply Voltage
    1V
  • Terminal Pitch
    1.3mm
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.7V
  • Threshold Voltage
    +4.3V
  • Length
    2mm
  • Height Seated (Max)
    1.1mm
  • Width
    1.25mm