  • XC6119N28ANR-G
XC6119N28ANR-G
advertisement
Manufacturer No:
XC6119N28ANR-G
HK JDW NO:
817-XC6119N28ANR-G
Package:
SC-82
Datasheet:
XC6119N28ANR-G
Description:
1V 4 Terminals Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 1563
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
XC6119N28ANR-G
  • Package / Case
    SC-82
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Published
    1996
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    DETECT VOLTAGE IS 2.8 VOLT
    DUAL
  • Terminal Form
    GULL WING
  • Supply Voltage
    1V
    Open Drain or Open Collector
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G4
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    6V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.7V
  • Voltage - Threshold
    2.8V
    Adjustable/Selectable
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.002mA
  • Threshold Voltage
    +2.8V
  • Length
    2mm