  • X9396WV-15-46SN
X9396WV-15-46SN
advertisement
Manufacturer No:
X9396WV-15-46SN
Manufacturer:
XKB CONNECTIVITY
HK JDW NO:
15922-X9396WV-15-46SN
Description:
3.96mm Wire to Board Connector (JST VH) Header, 180 degree, 46 material, 15P
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
X9396WV-15-46SN
    Select All
  • Mounting Type
    Straight plug
  • Operating Temperature
    -25°C~+85°C
  • Part Status
    Active
  • Current Rating
    7A
  • Pin Count
    15
  • Product Type
    Wire to Board Connector
  • Voltage Rating
    250V