  • X9396WR-11A-N0SN
X9396WR-11A-N0SN
advertisement
Manufacturer No:
X9396WR-11A-N0SN
HK JDW NO:
15922-X9396WR-11A-N0SN
Description:
3.96mm Wire to Board Connector (JST VH) Header, 90 Degree, High Bend, 11P
Step5Bar-code shipping tag
X9396WR-11A-N0SN
  • Mounting Type
    Curved plug
  • Operating Temperature
    -25°C~+85°C
  • Current Rating
    7A
  • Pin Count
    11
  • Voltage Rating
    250V