  • X5323S8Z-2.7AT1
X5323S8Z-2.7AT1
advertisement
Manufacturer No:
X5323S8Z-2.7AT1
HK JDW NO:
668-X5323S8Z-2.7AT1
Package:
8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)
Datasheet:
X5323S8Z-2.7AT1
Description:
3.6V 8 Terminals X5323 Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 10382
Step5Bar-code shipping tag
X5323S8Z-2.7AT1
    YES
  • Operating Temperature
    0°C~70°C TA
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
  • Number of Terminations
    8
  • Terminal Finish
    MATTE TIN
  • Additional Feature
    DETECTION THRESHOLD VOLTAGE IS 2.92
  • Technology
    CMOS
  • Supply Voltage
    3.6V
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    NOT SPECIFIED
  • Base Part Number
    X5323
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G8
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.7V
  • Voltage - Threshold
    2.92V
  • Number of Voltages Monitored
  • Reset Timeout
    100ms Minimum
  • Length
    4.9mm
  • Width
    3.9mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    8-SOIC (0.154, 3.90mm Width)