  • WSN45273R330FEK
WSN45273R330FEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN45273R330FEK
HK JDW NO:
866-WSN45273R330FEK
Description:
Wirewound, 3.33Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45273R330FEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    3.33Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W