  • WSN4527340R0JEA
WSN4527340R0JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN4527340R0JEA
HK JDW NO:
866-WSN4527340R0JEA
Description:
Wirewound, 340Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN4527340R0JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    340Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W