  • WSN45272R460JEA
WSN45272R460JEA
advertisement
Manufacturer No:
WSN45272R460JEA
HK JDW NO:
866-WSN45272R460JEA
Description:
Wirewound, 2.46Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN45272R460JEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.46Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W