  • WSN251580R60JEK
WSN251580R60JEK
advertisement
Manufacturer No:
WSN251580R60JEK
HK JDW NO:
866-WSN251580R60JEK
Description:
Wirewound, 80.6Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSN251580R60JEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    80.6Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    1W