  • WSF452790R90JKEA
WSF452790R90JKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452790R90JKEA
HK JDW NO:
866-WSF452790R90JKEA
Description:
Metal Film, 90.9Ohm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452790R90JKEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    90.9Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W