  • WSF45278K870DEEK
WSF45278K870DEEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45278K870DEEK
HK JDW NO:
866-WSF45278K870DEEK
Description:
Metal Film, 8.87kOhm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45278K870DEEK
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    8.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W