  • WSF45275K110JKEK
WSF45275K110JKEK
advertisement
Manufacturer No:
WSF45275K110JKEK
HK JDW NO:
866-WSF45275K110JKEK
Description:
Metal Film, 5.11kOhm, 5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45275K110JKEK
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    5.11kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W