  • WSF452751R50DHEA
WSF452751R50DHEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452751R50DHEA
HK JDW NO:
866-WSF452751R50DHEA
Description:
Metal Film, 51.5Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452751R50DHEA
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    51.5Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W