  • WSF452750K00FHEB
WSF452750K00FHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452750K00FHEB
HK JDW NO:
866-WSF452750K00FHEB
Description:
Metal Film, 50kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452750K00FHEB
    4527
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    50kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W