  • WSF452747K50DHEB
WSF452747K50DHEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452747K50DHEB
HK JDW NO:
866-WSF452747K50DHEB
Step5Bar-code shipping tag
WSF452747K50DHEB
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    47.5kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Tolerance
    0.5%