  • WSF452745R30DKEB
WSF452745R30DKEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF452745R30DKEB
HK JDW NO:
866-WSF452745R30DKEB
Description:
Metal Film, 45.3Ohm, 0.5%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452745R30DKEB
  • Tolerance
    0.5%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    45.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W