  • WSF452739R20FKEA
WSF452739R20FKEA
advertisement
Manufacturer No:
WSF452739R20FKEA
HK JDW NO:
866-WSF452739R20FKEA
Description:
Metal Film, 39.2Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF452739R20FKEA
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    39.2Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W