  • WSF45272K870FEEB
WSF45272K870FEEB
advertisement
Manufacturer No:
WSF45272K870FEEB
HK JDW NO:
866-WSF45272K870FEEB
Description:
Metal Film, 2.87kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSF45272K870FEEB
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    2.87kOhm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W